Szykując do wakacji we Władysławowie przeglądałem różnego typu strony(ach). Wiele z nich poza standardowych(ymi) atrakcji(ami) jako punkt(y) warte odwiedzenia polecało tutejszy(e) park rozrywki.Faktycznie pomysł brzmiał(a) na tyle atrakcyjnie, że spędziliśmy tam dzień. Poniżej postaram się opisać jak działa i czego warto spróbować w parku rozrywki we Władysławowie.

Pierwotne wrażenia z wizyty

decydując się na wakacje nad polskim(e) morze(m) zazwyczaj oczekujemy wysokich cen. W tej kwestii doszło do piersze(go) zaskoczenia – ceny we władysławowskim parku rozrywki nie są wysokie. Koszty klasycznych karuzel czy zjeżdzalni zaczynają się już od 8 zł. Również personel, począwszy od kasy biletowej jest bardzo miła i chętna do udzielenia odpowiedzi na pytania. Park rozrywki robi wielkie wrażenie przez wzgląd na swoją wielkość – to ponad 4 hektary terenu zapełnionego w atrakcje dla każdego.

Co jest warte polecenia w parku rozrywki we Władysławowie

Następujące po sobie atrakcje są zaplanowane w taki sposób, aby poziom endorfin mógł wzrastać z każdym przystankiem.

Dzięki temu wypad rozpoczęła się od strefy gier i zabaw. Dzięki celnemu rzutowi w balony, udało się wygrać pluszowego misia. Nie udało się natomiast zwyciężyć w wyzwaniu polegającym na wiszeniu na drążku, który kręcił się dookoła. Po rozruchu nadszedł czas na zjeżdżalnie i dziecięce karuzele. Są to elementy, które zawsze sprawiają dużo zabawy pociechom. Wrażenie robić może także ich mnogość. 

Kolejnym miejscem była wizyta w kompleksie budynków, gdzie był m.in. dom strachu i gabinet luster. Dom strachu zaaranżowany jest w sposób nad wyraz realistyczny. Kreatywnie zrobione dekoracje i budująca napięcie muzyka od razu pobudziły wyobraźnię. Gabinet luster za to, spowodował, że po momentach strachu przyszła pora na donośny śmiech i zabawę. Nasze ciała podlegały różnym zniekształceniom w lustrzanym odbiciu.

Kilka godzin rozrywki intensyfikuje apetyt. Całe szczęście na obszarze parku rozrywki stoi wiele budek oferujących jedzenie. W tym miejscu znowu należy się dobre słowo. Zakupione jedzenie były dobrej jakości. Również ich rozmiar i smak, w zestawieniu z ceną(y) były odpowiednie.

Szybka pauza na regenerację zwiększyła ochotę na różnego typu kolejki i inne szaleństwa. Fantastyczną przygodą okazał się przejazd kolejkami o różnej mocy. Znaczna prędkość oraz nagłe zmiany kierunku jazdy, dały wiele szczęścia i mocno zwiększyły poziom adrenaliny. Innymi atrakcjami, które mocno pobudzają adrenalinę były katapulty, wystrzeliwujące człowieka z siedziska z dużą(ym) siłą. Każdemu spodobała się atrakcja o nazwie Crazy Tower – dźwig, który wyciąga człowieka na dużą wysokość i następnie z ogromną szybkością opuszcza go na dół. Przeżycia te, jeszcze przez długi czas będą powodować uśmiech na twarzy. 

Na koniec dnia, szczególnie po zwariowanych kolejkach, czas na zwolnienie tempa. Perfekcyjnym miejscem do tego jest znajdujące się w parku rozrywki kino 9D. Kontakt z wirtualną rzeczywistością wyostrzył odbiór bodźców przy użyciu wszystkich zmysłów. 

Wady i zalety pobytu w parku rozrywki

Warto odwiedzić park rozrywki we Władysławowie. Tak naprawdę tymi słowami można podsumować zdanie na temat tego miejsca.

Co istotne jest to świetnie wyposażone(y) i rozplanowane(y) park rozrywki. Sprzęty, które tu spotkałem są zadbane – regularnie konserwowane i odnawiane. Dzięki temu spełniają wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa, a ich funkcjonowanie jest efektywniejsze. Co więcej nad bezpieczeństwem cały czas czuwa dobrze wykwalifikowana, komunikatywna i miła obsługa. Oprócz tego ceny również są znośne. Kończąc należy zaznaczyć, że poziom tego punktu był na tyle duży, że trudno w ogóle [znaleźć jakieś mankamenty.