Jest duża ilość produktów tego typu na rynku, ilość wyboru może przyprawić o zawrót głowy. Jak wybrać najlepsze okładki? Czym się charakteryzują? Jakie są typy? Dziś zaprezentujemy ci ofertę sklepu Sztapel – okładki na książki i zeszyty.

Okładki regulowane – najlepszy produkt w dobrej cenie

Sklep Sztapel ma w swojej ofercie dziesiątki typów regulowanych okładek na książki. Owijki odróżniają się od siebie rozmiarami, tak aby jeszcze lepiej dostosować je do książki czy zeszytu. Wszystkie owijki na książki zostały wykonane z najlepszej jakości przezroczystego tworzywa, dzięki temu książki i podręczniki będą miały zagwarantowaną dobrą ochronę. Zastosowanie przezroczystej folii to wygodny sposób, który można użyć jako okładki na podręczniki, ponieważ na pierwszy rzut oka będzie można stwierdzić, po jaką książkę sięgamy. Folia, której używamy, jest wytrzymała i niepodatna na uszkodzenia, niewątpliwie może służyć przez kilka lat, a książki będą wyglądały jak prosto z księgarni. Każdy egzemplarz okładki na zeszyty ma wytłoczony numer opisujący wysokość książki, dzięki czemu łatwo rozróżnić wielkość poszczególnych okładek. Produkty pakowane są po 50, 25, 10 sztuk. Plusem jest też to, iż całe pakiety okładek na książki można wymienić na inne.

Okładki dedykowane – czy warto?

Kiedy nie mamy czasu na regulowanie owijki każdej książki czy zeszytu, świetnym rozwiązaniem jest zakup gotowych okładek. Sklep www.okladkinaksiazki.com ma w swojej ofercie okładki na zeszyty A-5, dzienniczki uwag, a także specjalnie dopasowane okładki do znanych podręczników szkolnych. Koniec zabawy z docinaniem owijek na podręczniki. Teraz możesz zrobić to wygodniej.

Inne produkty- co oferuje producent?

Sklep www.okladkinaksiazki.com to nie tylko okładki na książki, zeszyty i podręczniki. Możesz znależć tam również rekwizyty dla orkiestr. Profesjonalne akcesoria to fundament każdego dobrego koncertu czy występu. Na podanej stronie znajdziesz nutniki marszowe, marszówki dla orkiestr dętych oraz foliowe książeczki na nuty. Wszystkie z podanych artykułów zostały zrobione z wytrzymałych tworzyw, gwarantują długi czas i wygodę użytkowania. Nie ważne czy jesteś zawodowym muzykiem, czy dopiero zaczynasz, warto kupić w produkt wysokiej jakości, który będzie ci służył przez długi czas.